Magazynier z UDT

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabrze | Numer ref.: OWW/009/NOL

Oferta:

  • Zatrudnienie bezpośrednio przez klienta na umowę o pracę
  • Wynagrodzenie oraz atrakcyjna premia
  • Przyjazny proces wdrożeniowy

Wymagania:

  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy

Zadania:

  • Utrzymanie porządku w magazynie
  • Uzupełnianie towaru
  • Przyjmowanie, wydawanie towarów do/z magazynu

Podobne oferty

06 Grudnia 2021

Przedsiębiorstwo: BEL-POL

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Rozładowywanie dostaw, Dbanie o towar, Załadunek aut towarem. Zaangażowania w powierzone obowiązki, Odpowiedzialności, Uczciwości i sumienności w wykonywaniu zadań, Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, Uprawnienia do...

Przedsiębiorstwo: Asistwork Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

Twoje zadania: obsługa wózka widłowego, przyjmowanie i wydawanie towaru zgodnie z dokumentacją, kompletacja zamówień, dbanie o powierzony towar i mienie firmy, pakowanie zamówionego towaru, układanie towaru na regałach, dbanie o porządek na magazynie. Nasze...

Przedsiębiorstwo: Prewenta Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Mikołów

przyjęcie i wydanie towaru, porządkowanie towaru, rozkładanie towaru, operacje magazynowe w systemie, obsługa wózków widłowych doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, obsługa komputera, prawo jazdy kat.B, komunikatywność, dokładność, zdolności...