Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Magazynier
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/21/0531
OBOWIĄZKI:
obsługa magazynu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

chęci do pracy, mile widziana obsługa wózka widłowego

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Podobne oferty

19 Września 2021

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

kompletacja towaru do wysyłki, rozładowywanie kontenerów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Wymagania: doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera, uprawnienia na wózki widłowe zakończone egzaminem UDT.

Więcej informacji
18 Września 2021

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

kucharz - przygotowywanie dań i posiłków przeznaczonych do ciągłej sprzedaży. Umowa zlecenie na okres trzech miesięcy, następnie praca na umowę o pracę. Praca w systemie zmianowym po 8 godzin (6.00-17.00). Wymagania konieczne: Zawód: Kucharz* (wymagany...

Więcej informacji
17 Września 2021

Przedsiębiorstwo:

Miejsce pracy: śląskie / Zawiercie

różne prace pomocnicze Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Więcej informacji