Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Magazynier
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/0893
OBOWIĄZKI:
kompletacja towaru do wysyłki, rozładowywanie kontenerów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak


Wymagania inne:

Wymagania: doświadczenie zawodowe na stanowisku magazyniera, uprawnienia na wózki widłowe zakończone egzaminem UDT.

Miejsce pracy:

Zabrze


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Podobne oferty

18 Października 2021

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

- Transport leków, materiałów opatrunkowych oraz innych środków medycznych, transport posiłków i naczyń z kuchni do oddziałów i z powrotem. Transport bielizny brudnej, butli tlenowych. Transport na terenie Szpitala. - Praca 7 dni w tygodniu. Praca zmianowa...

Więcej informacji
18 Października 2021

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

- Całokształt prac związanych z przygotowywaniem posiłków dla pracowników- Praca 7 dni w tygodniu. Praca na dwie zmiany (po 8 godzin od 6:00-14:00, 10:00-18:00), wydłużenie normy pracy do 12 godzin w ramach równoważnego czasu pracy. Praca również w...

Więcej informacji
18 Października 2021

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

- Obsługa kasy fiskalnej, dokonywanie operacji gotówkowych, bieżące sporządzanie dokumentów kasowych, ewidencjonowanie zdarzeń w systemie kasowym, codzienne sporządzanie raportu obrotu; wprowadzanie danych do systemu księgowego, sporządzanie zestawień i...

Więcej informacji