Młodszy Konsultant Human Resources

Ogłoszenie numer: 5009432, z dnia 2021-07-15

BOMARK Systemy Informatyczne Sp. z o.o.

Od 1988 roku tworzymy oprogramowanie ERP dla sektora publicznego oraz przedsiębiorstw
z wykorzystaniem bazy danych SAP SQL Anywhere. Poszukujemy na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • zdalne prowadzenie szkoleń dla użytkowników
  • udział w zdalnych prezentacjach systemu
  • zdalna opieka nad eksploatacją rozwiązań
  • tworzenie dokumentacji dla użytkowników

Wymagania

Oczekujemy:

  • wiedzy w zakresie przepisów prawa pracy, prawa podatkowego od osób fizycznych, przepisów ZUS.

Oferujemy

  • pracę w profesjonalnym zespole konsultantów
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Dodatkowo uzyskasz:

  • praktyczną umiejętność definiowania i implementowania składników płacowych w systemie kadrowo-płacowym