Operator maszyn SMT

Rockwell Automation, wiodący na rynku światowym dostawca rozwiązań w zakresie informatyzacji i automatyzacji zakładów przemysłowych.

Katowice
Obowiązki:
  • Obsługa linii produkcyjnych SMT: regulacje, przezbrajanie i praca na urządzeniach, maszynach oraz stanowiskach wchodzących w jej skład.
  • Praca na podstawie planów, instrukcji itp.
  • Dbałość o jakość produkowanych wyrobów i ich kontrola w zakresie przewidzianym dla operatora.
  • Monitorowanie ciągłości produkcji.
  • Przestrzeganie instrukcji jakościowych, technologicznych, BHP, środowiska oraz wymagań klienta.
Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze lini SMT – minimum 2 lata
  • Umiejętność rozpoznawania komponentów elektronicznych i ich klasyfikacji.
  • Doświadczenie w szkoleniu pracowników na stanowiskach.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość normy IPC, doświadczenie w programowaniu maszyn montażu powierzchniowego oraz znajomość języka angielskiego.
  • Gotowośc do wyjazdu na szkolenie w fabryce Rockwell Automation poza granicami Polski (styczeń-kwiecień - wyjazd na około 8 tygodni).
To oferujemy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Lunchpass SODEXO
  • Dofinansowanie na platformie MyBenefit
  • Premia Roczna
  • Opieka medyczna
  • Dodatek świąteczny i wakacyjny: ZFŚS
  • System Poleceń Pracowniczych- Connect a Friend
  • Dofinansowanie do szkoleń
  • Możliwość rozwoju osobistego