Portier / Pracownik Gospodarczy

Ogłoszenie numer: 4892268, z dnia 2021-06-21

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów przemysłowych oraz zajmująca się produkcją konstrukcji stalowych zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

Opis stanowiska

  • dozorowanie siedziby firmy
  • prace porządkowe

Wymagania

  • mile widziany rencista III grupa lub emeryt

Oferujemy

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Podobne oferty

24 Lipca 2021

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Miejsce pracy: śląskie / Żory

rozwożenie towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Uprawnienia: kurs prawa jazdy kategorii C

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

obsługa magazynu Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: chęci do pracy, mile widziana obsługa wózka widłowego

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Miejsce pracy: śląskie / Lubliniec

bieżące prowadzenie dziennika oraz teczek korespondencji przychodzącej i wychodzącej, terminowe przesyłanie korespondencji, nadawanie jednostkowych indeksów materałowych dla zawidencjonowanych materiałów i sprzętu biężącego na stanie Sekcji Obsługi...