Pracownik gospodarczy

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Wieszowa
Numer: StPr/21/1292
OBOWIĄZKI:
prace porządkowe i konserwacyjne związane z działalnością składu opału (naprawy przesiewaczy, płuczek, obsługa w/w sprzętu)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

mile widziana znajomość języka ukraińskiego oraz znajomość obsługi przesiewacza

Miejsce pracy:

Wieszowa


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Podobne oferty

06 Grudnia 2021

Przedsiębiorstwo: DB Cargo Polska S.A.

Miejsce pracy: śląskie / Sławków

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej. Spółka w grupie DB Cargo Polska S.A. - DB Cargo Spedkol...

Więcej informacji
06 Grudnia 2021

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Pranie; prasowanie; maglowanie; segregowanie; obsługa urządzeń pralniczych. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Mile widziana praca w pralni przemysłowej - obsługa urządzeń pralniczych. Dobra organizacja...

Więcej informacji
03 Grudnia 2021

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Bieruń

Pracownik gospodarczy do obsługi prac związanych z utrzymaniem nieruchomości Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Więcej informacji