Pracownik logistyki

Miejsce pracy: Tychy
Region: śląskie

PL Europainting Sp. z o.o. jest firmą z sektora motoryzacyjnego, która od 15 lat specjalizuje się w malowaniu powierzchni części samochodowych, metodą KTL oraz proszkową, dla m.in.  Fiata, GM, Toyoty, Kia, Hyundai i innych marek.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • kontakt z klientem,
  • kontrolę dostaw i wysyłek materiałów,
  • sporządzanie dokumentów WZ i noty załadunkowej,
  • ścisłą współpracę z działem produkcji i kontroli jakości.

Praca w systemie 3-zmianowym.

Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej/usługowej,
  • Znajomość zasad FIFO, KANBAN,
  • Znajomość systemu informatycznego – zarządzanie materiałem
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku,
  • Preferowane miejsce zamieszkania: Tychy i okolice
  • Dyspozycyjność
Oferujemy:
  • Ciekawą i stałą pracę w firmie z branży motoryzacyjnej
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie plus premie,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Kartę sportową MultiSport
  • Uczestnictwo w szkoleniach oraz rozwój zawodowy pracowników.

Klauzula zgody i klauzula informacyjna

1. Od kandydatów wymagamy podania danych osobowych obejmujących: imięi nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, w tym nr tel. lub adres e-mail oraz wykształcenie, kwalifikacje zawodowe i przebieg dotychczasowego zatrudnieniaw zakresie, który pozwoli na ocenę kwalifikacji niezbędnych do wykonywania pracy na określonym stanowisku.

2. Jeśli chcesz dobrowolnie podać dane dodatkowe, których nie wymagamy konieczniew aplikacji umieść klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV na potrzeby rekrutacji prowadzonej przez PL Europainting Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych”.

3. Jeśli chcesz, dodatkowo możesz wyrazić zgodę na udział w kolejnych organizowanych przez nas procesach rekrutacji umieszczając w aplikacji klauzulę:„Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV i wykorzystanie go w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez PL Europainting Sp. z o.o. zgodnie z przepisami prawa z zakresu ochrony danych osobowych.”

4. Warto wiedzieć, że:
  1. PL Europainting Sp. z o.o. stanie się administratorem podanych w CV danych osobowych;
  2. nasza siedziba mieści się w Tychach 43-100 przy ul. Murarskiej 5;
  3. dane w CV podajesz zgodnie z zakresem wskazanym w Kodeksie pracy, a dodatkowe dane podajesz na podstawie dobrowolnej zgody;
  4. dostęp do Twoich danych będą mieli tylko upoważnieni przez nas pracownicy, którzy zajmują się rekrutacją;
  5. po zakończeniu rekrutacji przesłane CV usuwamy, chyba że zgodzisz się na wykorzystanie Twojego CV w kolejnych procesach rekrutacji;
  6. my dbamy o ochronę Twoich danych osobowych, a Ty masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych nie jest zgodne z przepisami RODO - ogólnego rozporządzeniao ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
  7. masz też prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia;
  8. jeśli zechcesz, w każdym momencie możesz odwołać wyrażoną zgodę na przetwarzanie Twoich danych – wystarczy, że nas o tym poinformujesz.