Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Referent
Miejsce pracy: Lubliniec
Numer: StPr/21/0568
OBOWIĄZKI:
bieżące prowadzenie dziennika oraz teczek korespondencji przychodzącej i wychodzącej, terminowe przesyłanie korespondencji, nadawanie jednostkowych indeksów materałowych dla zawidencjonowanych materiałów i sprzętu biężącego na stanie Sekcji Obsługi Infrastruktury w Lublińcu, sporządzanie w tej sprawie koniecznych wniosków - prowadzenia indeksacji JIM, zapewnienia właściwego obiegu dokumentów przychodowo-rozchodowych (faktury PZ, WZ, RW, polecenia wydania/przyjęcia itd.), sporządzanie spawozdań oraz okresowych informacji i analiza z gospodarki materiałowej i magazynowej dla instytucj inadrzędnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Lubliniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu