Robotnik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/3102
OBOWIĄZKI:
- Zgłaszanie braków w stanach magazynowych; dbanie o porządek i czystość w magazynie; przestrzeganie instrukcji eksploatacji urządzeń, konserwowanie sprzętu, zgłaszanie awarii; przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy oraz stosowanie przepisów prawa dotyczących ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy. Układanie przyjętych towarów na wyznaczonej powierzchni magazynowej, uczestnictwo w odbiorze ilościowym i jakościowym.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy (Katowice) i teren całego kraju według zleceń.- Praca w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00 + soboty, niedziele, święta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Wymagane umiejętności: samodyscyplina, dokładność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność konserwacji sprzętu znajdującego się na magazynie: wózki paletowe (paleciaki), dyspozycyjność.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach