Specjalista ds. Rozliczeń Budowy

Specjalista ds. Rozliczeń Budowy

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.
Spółka w grupie DB Cargo Polska S.A. - Infra Silesia S.A. oferuje pracę na ww. stanowisku w Rybniku lub w Wolsztynie (Wolsztyn: na czas trwania kontraktu, następnie Wrocław) w Dziale Realizacji robót Budowlanych.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie biura Kierownika Projektu/Budowy
  • Weryfikacja i analiza dokumentacji kontraktowej, w szczególności umów kontraktowych
  • Przygotowywanie i archiwizowanie korespondencji
  • Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji kontraktów
  • Rozliczanie kosztów budowy poprzez analizę otrzymanych i dostępnych materiałów
  • Analiza kontraktu według FIDIC i obowiązujących procedur
  • Występowanie z roszczeniami na zasadach określonych w kontrakcie
  • Koordynacja działań z Kierownikiem Projektu, Kierownikiem Budowy i Działem Prawnym
  • Wykonywanie innych czynności niezbędnych do realizacji kontraktu

Profil kandydata

  • Absolwent szkoły średniej lub uczelni wyższej na kierunku Budownictwo z chęcią zdobycia doświadczenia w organizacji budowy
  • Mile widziany rok pracy zawodowej na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość FIDIC oraz procedur z nim związanych
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość programu SAP
  • Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Terminowa realizacja powierzonych zadań oraz dobra organizacja pracy
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń dla pracowników
  • Dofinansowanie do studiów
  • Kursy Językowe
  • Pakiet Sportowy Medicover Sport
  • Prywatna opieka medyczna
  • Wczasy pod gruszą