Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim
Miejsce pracy: Ujazd
Numer: StPr/22/1313
OBOWIĄZKI:
czynności księgowe wspomagające prace księgowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Ujazd

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Podobne oferty

04 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

- przestrzeganie przepisów BHP i p.poż.;- przestrzeganie regulaminu pracy oraz przepisów wewnrzętnych Organizatora;- przyjmowanie i podział korespondencji;- przestrzeganie obiegu dokumentów;- archiwizacja dokumentacji;- odbieranie i wykonywanie połączeń...

Więcej informacji
02 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Oferta z Prac Interwencyjnych dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. Urzędzie (SZANSA NA POWRÓT - oferta dla osób do 30 r.ż.)Wykształcenie : średnie; pół roku doświadczenia zawodowego; znajomość obsługi komputera oraz aplikacji komorniczej...

- przestrzeganie przepisów BHP i p. poż.;- przestrzeganie regulaminu pracy oraz przepisów wewnętrznych organizatora;- przyjmowanie wniosków z PFRON i rejestrowanie wniosków w rejestrach papierowych i elektronicznie;- sporządzanie i przygotowywanie...