Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/24/0295
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z dokumentacją finansową, ubezpieczeniową, przepisami prawnymi o VAT, PIT i CIT, wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, archiwizacja, dbanie o czystość w miejscu pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

STAŻ W RAMACH REZERWY MRPiPS (dla osób o niskich kwalifikacjach)

Miejsce pracy:

Żory

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach