Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Asystent do spraw księgowości
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/22/0612
OBOWIĄZKI:

zapoznanie się z dokumentacją finansową, ubezpieczeniową, przepisami o VAT, PIT i CIT, wprowadzanie dokumentów do programu komputerowego, archiwizacja, dbanie o czystość

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące


Wymagania inne:

obsługa komputera, Excel

Miejsce pracy:

Żory


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Podobne oferty

07 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

przejmowanie i łączenie rozmów telefonicznych, praca w Cvm-ie, współpraca z działem m.in.: serwisu, części, salonu; akcje promocyjne, badanie potrzeb klienta Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Więcej informacji
06 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

prace terenowe, prace kameralne dla robót geodezyjno-kartograficznych, praca na terenie województwa śląskiego i województwa małopolskiego. Wymagania inne: wykształcenie wyższe mile widziane

Więcej informacji
04 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

- przestrzeganie przepisów BHP i p.poż.;- przestrzeganie regulaminu pracy oraz przepisów wewnrzętnych Organizatora;- przyjmowanie i podział korespondencji;- przestrzeganie obiegu dokumentów;- archiwizacja dokumentacji;- odbieranie i wykonywanie połączeń...

Więcej informacji