Asystent nauczyciela przedszkola(staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/22/1521
OBOWIĄZKI:
Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Podobne oferty

01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, kompletowanie i archiwizacja dokumentów, akt sprawy, sporządzanie projektów opinii prawnych, pism procesowych, itp.:, sporządzanie projektów umów, regulaminów, uchwał, itp.: analiza orzedcznictwa i piśmiennictwa dot....

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tomaszowie Mazowieckim

Miejsce pracy: łódzkie / Ujazd

czynności księgowe wspomagające prace księgowego Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Więcej informacji
30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Miejsce pracy: małopolskie / Libiąż

kompletowanie dokumentów księgowych oraz weryfkowanie ich poprawności, wprowadzanie dokumentów do programu księgowego, przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem i ustaniem stosunku pracy, pomoc w bieżącej organizacji biura Wymagania konieczne:...