Asystent prawny - staż

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/24/0084
OBOWIĄZKI:
sporządzanie projektów pism procesowych, prowadzenie sekretariatu, sporządzanie projektów umów, zapewnienie kontaktu z klientami, analiza akt prowadzonych spraw, badania stanu ksiąg wieczystych, przygotowanie wezwań do zapłaty, wniosków nieprocesowych, wniosków egzekucyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Chrzanów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie