Asystent/ka biura

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/23/0201
OBOWIĄZKI:
Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracyWykształcenie: min. średnie; komunikatywna znajomość języka angielskiego; prawo jazdy kat. B; obsługa komputera; zakres obowiązków: zapewanienie przepływu dokumentów, tworzenie pism, ofert, zestawień, dokumentów, zapewnienie funkcjonowania biura, obsługa poczty; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach