Doradca Handlowo-Techniczny

Polboto Agrihandler to firma o mocnej pozycji na rynku.
Od ponad dwóch dekad dostarczamy najlepsze rozwiązania dla rolnictwa. Zajmujemy się kompleksową obsługą w zakresie dostawy, serwisu (gwarancyjnego i pogwarancyjnego) oraz sprzedaży części zamiennych do sprzętu rolniczego naszych partnerów.

Aktualnie dział sprzedaży poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Katowice
Zadania:
  • Obsługa Klientów w terenie
  • Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie relacji z bieżącymi klientami
  • Sprzedaż osprzętów, opon i gąsienic, umów serwisowych, napraw, agregatów, najmów maszyn
  • Wsparcie w doborze produktów i profesjonalne doradztwo
  • Prowadzenie i systematyczna aktualizacja bazy danych klientów w regionie
  • Sporządzanie raportów sprzedaży
  • Pozyskiwanie wiedzy o rynku produktów z oferty
Wymagania:
  • Wykształcenie min. średnie
  • Umiejętności sprzedażowe
  • Zaangażowanie i motywacja do osiągania wysokich rezultatów w sprzedaży
  • Zaangażowanie w relacje z klientami i realizację ich potrzeb zakupowych
  • Znajomość rynku produktów do maszyn (budowlanych, rolniczych) będzie atutem
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Motywacyjny pakiet wynagradzania
  • Szkolenia w zakresie wiedzy produktowej i technicznej
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon komórkowy