Doradca klienta

Powiatowy Urząd Pracy w Żorach
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/23/0047
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta i systemów rezewacyjnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe

Miejsce pracy:

Żory

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żorach

Podobne oferty

29 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: Coral Travel Poland Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Coral Travel Poland oraz Odeon Tours poszukują osób do pracy w dziale wsparcia Klienta. Twoje zadania: Przyjmowanie zgłoszeń i reklamacji od Klientów (drogą telefoniczną oraz e-mailową), Kontakt z Klientami, działami firmy oraz podmiotami zewnętrznymi w...

Więcej informacji
28 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: Selgros Cash&Carry

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: pozyskiwanie nowych, a także utrzymywanie i rozwój poziomu zakupów u aktualnych klientów firmy z grupy klientów gastronomicznych, tworzenie pozytywnego wizerunku firmy w stosunku do jej klientów i kooperantów,...

Więcej informacji
26 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

sprzedaż, doradca w zakresie branży papierniczej, usługi ksero, obsługa programu SUBIEKT GT, wystawianie faktur, praca w godzinach: 9.00-17.00, 10.00-18.00 Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Uprawnienia: Obsługa komputera Wymagania...