Doradca w biurze obsługi klienta ( staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Doradca w biurze obsługi klienta ( staż)
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/1799
OBOWIĄZKI:
w załączniku
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany


Wymagania inne:

wykształcenie średnie, znajomość języka angielskiego,

Miejsce pracy:

Tychy


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Podobne oferty

02 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Panek S.A

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Do zakresu zadań zatrudnionej na tym stanowisku osoby należeć będzie: Obsługa klientów na terenie miasta Katowice oraz okolicach; Wynajem samochodów; Przygotowanie pojazdu dla klienta ( tankowanie, mycie i czyszczenie); Dbanie o dobry wizerunek firmy....

Więcej informacji
02 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Miejsce pracy: mazowieckie / Łazy

REF PI FP Zakres: - pracownik działu obsługi klienta, -obsługa zamówień, -obsługa reklamacji, -obsługa zamówień od producentów, - obsługa komputera i pakietu office, -obsługa komputera w systemie magazynowo-sprzedażowym - do przyuczenia Wymagania...

Więcej informacji
01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Opis stanowiska: Telefoniczna i mailowa obsługa klientów spółki Wystawianie faktur sprzedażowych dla klientów Współpraca z Zewnętrznymi Dostawcami Badań Współpraca z wewnętrznym Działem Księgowości Przygotowywanie zestawień i raportów Nadzór...

Więcej informacji