Elektryk

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Elektryk
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/22/1179
OBOWIĄZKI:

Zakładanie elementów elektrycznych i naprawa urządzeń elektrycznych

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

wymagane wykształcenie kierunkowe elektryk

Miejsce pracy:

Chrzanów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 5 208 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Podobne oferty

01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Śląska i krajów UE. Wymagania: min. zasadnicze zawodowe, brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach, prawo jazdy kat.B oraz uprawnienia elektryczne E i D. Możliwa praca w delegacji za granicą. Wymagania...

Więcej informacji
30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Miejsce pracy: śląskie / Siemianowice Śląskie

Montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Śląska i krajów UE. Wymagania: min. zasadnicze zawodowe, brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach, prawo jazdy kat.B oraz uprawnienia elektryczne E i D. Możliwa praca w delegacji za granicą. Wymagania...

Więcej informacji
30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

proste prace elektryczne Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: chęć do pracy Uprawnienia: może być osoba do przyuczenia

Więcej informacji