Fizjoterapeuta

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Fizjoterapeuta
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/24/0437
OBOWIĄZKI:
wykonywanie zadań z zakresu fizjoterapii, kinezyterapii, masażu leczniczego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: fizjoterapia


Wymagania inne:

uprawnienia Fizjoterapeuty (nr Prawa Wykonywania Zawodu)

Miejsce pracy:

Sosnowiec


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Podobne oferty

24 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: BetaMed S.A.

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów korzystających z usług Poradni Fizjoterapii Ambulatoryjnej współpraca z pozostałym personelem medycznym prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej dyplom ukończenia...

Więcej informacji
08 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: BetaMed S.A.

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów korzystających z usług Poradni Fizjoterapii Ambulatoryjnej współpraca z pozostałym personelem medycznym prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej dyplom ukończenia...

Więcej informacji
29 Kwietnia 2024

Przedsiębiorstwo: FUNDACJA ŚLĄSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Opis stanowiska: wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów przebywających w Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci bezpośrednio wpływających na rozwój ruchowy dziecka prowadzenie niezbędnej...

Więcej informacji