Fizjoterapeuta

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/22/2430
OBOWIĄZKI:
Wymagane wykształcenie wyższe bądź techniczne. Wykonywanie terapii, dbanie o sprzęt, zabiegi z zakrsu fizykoterapii. Możliwość pracy na pół etatu. Kontakt z pracodawcą telefoniczny i e-mailowy na adres: kontakt@rozanydom.eu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: fizjoterapia
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne

Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 700 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku