Fryzjer (osi)

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/22/1271
OBOWIĄZKI:
według prog. stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Bytom

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Podobne oferty

01 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Wykonywanie strzyżenia zwierząt (psów), ewidencja sprzedaży na kasie fiskalnej Wymagania konieczne: Uprawnienia: Grooming Wymagania inne: Wykształcenie średnie techniczne - mile widziane, ukończony kurs groomera, umiejętność strzyżenia psów

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów

obsługa klienta, strzyżenie, farbowanie, czesanie, dbanie o porządek na stanowisku pracy, umawianie wizyt, obsługa terminarza Wymagania konieczne: Zawód: Fryzjer* Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: fryzjerstwo Język: polski, w mowie - B1 - średnio...

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Stylizacja włosów i zarostów u mężczyzn. Maseczki na twarz do pozbycia się zbędnego owłosienia. Wosk do usuwania włosów z nosa.Praca na 2 zmiany w godzinach: 8.00-16.00/12.00-20.00. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe...