Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Fryzjer
Miejsce pracy: Trzebinia
Numer: StPr/22/1103
OBOWIĄZKI:
Strzyżenie męskie, barber
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Fryzjer*
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: fryzjer


Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, mile widziane doświadczenie jako fryzjer/barber 1 rok, chęć do pracy, gotowość do szkoleń. Praca w Trzebinia/ Chrzanów

Miejsce pracy:

Trzebinia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 890 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Podobne oferty

28 Września 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz

zgodny ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: wymagane wykształcenie zawodowe, wymagane kursy, szkolenia, szkoła fryzjerska, mile widziane 2 letnie doświadczenie zawodowe

Więcej informacji
26 Września 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Miejsce pracy: śląskie / Kalety

usługi fryzjerskie Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze branżowe, kierunek: fryzjer Wymagania inne: wymagany dyplom czeladniczy, umiejętności w wykonywanym zawodzie, fryzjerstwo damsko-męskie, barberstwo (dodatkowo), wykonywanie koloryzacji, upięć...

Więcej informacji