Grafik 3d

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Grafik 3d
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/1212
OBOWIĄZKI:
- Utworzenie trójwymiarowej grafiki z wykorzystaniem profesjonalnego oprogramowania. Odwzorowanie grafik 2D na 3D. Utrzymanie wysokiej jakości i spójności wizualnej we wszystkich tworzonych modelach.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie wyższe. Wymagane doświadczenie zawodowe na stanowisku "Grafik 3D" 1 rok i 3 miesiące. Wymagane ukończenie kursu (posiadanie certyfikatu) z zakresu Grafiki 3D. Mile widziane ukończenie kursu (posiadanie certyfikatu) z zakresu grafiki filmowej 3D.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 4 320 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach