Informatyk(staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Informatyk(staż)
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/23/0136
OBOWIĄZKI:
osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne

Miejsce pracy:

Gliwice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Podobne oferty

26 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

OSOBY ZAREJESTROWANE W PUP ZABRZE Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe, informatyczne, kierunek: technik informatyk Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), informatyczne

Więcej informacji
23 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Miejsce pracy: śląskie / Tarnowskie Góry

praca biurowa na stanowisku ds. administrowania systemem informatycznym Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: obsługa komputera, urządzeń biurowych

Więcej informacji
30 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Miejsce pracy: śląskie / Tarnowskie Góry

praca biurowa na stanowisku ds. administrowania systemem informatycznym Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące Wymagania inne: obsługa komputera, urządzeń biurowych

Więcej informacji