Instruktor praktycznej nauki zawodu

Ogłoszenie numer: 7710693, z dnia 2022-11-25

PROTOR Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi w zakresie utrzymania taboru kolejowego.

Więcej informacji o naszej spółce jest dostępnych na stronie:

www.protorsa.com.pl

Miejsce pracy: Pyskowice

Opis stanowiska

  • praca w przyzakładowych warsztatach szkolnych
  • przygotowanie zawodowe pracowników młodocianych i wykonywanie zadań produkcyjnych z uczniami.

Wymagania

  • zawodowe lub średnie – preferowane z zawodzie mechanik lub ślusarz
  • wymagany staż pracy 3 lata w preferowanym zawodzie ślusarz lub mechanik
  • wymagany kurs pedagogiczny oraz tytuł zawodowy w zawodzie którego będzie nauczać.

Oferujemy

  • stałe zatrudnienie
  • pracę na pełen etat
  • pakiet socjalny
  • szkolenia / zdobywanie uprawnień
  • atrakcyjne wynagrodzenie.