Kasjer-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Kasjer-sprzedawca
Miejsce pracy: Żory
Numer: StPr/24/0087
OBOWIĄZKI:
Praca na pół lub cały etat. Praca w małym sklepie - obsługa klienta, wykładanie towaru, utrzymanie porządku, rozmowy z przedstawicielami.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żory


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Podobne oferty

22 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Wstępna rekrutacja przed doposażeniem, dla osób zarejestrowanych w PUP. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny z doradcą klienta. Praca w sklepie zoologicznym w systemie 12.00 na 12.00. na terenie Rybnika w Galerii Śląskiej. Wymagania...

Więcej informacji
22 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Miejsce pracy: małopolskie / Olkusz

obsługa klienta w sklepie odzieżowym Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe Wymagania inne: Wymagane wykształcenie średnie.

Więcej informacji
22 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

sprzedaż w punkcie handlowymobsługa punktu kasjerskiegoprzyjmowanie dostawdbanie o czystośćsprawdzanie dat ważności Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: chęci do pracy, uczciwość Uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska lub...

Więcej informacji