Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Kelner
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/23/1530
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie dowolne. Praca jako kelnerka oraz na bufecie na 1/2 etatu. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 1 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Podobne oferty

14 Września 2023

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

- przedstawianie menu;- nauka sporządzania rachunków;- nauka przyjmowania płatności;- nauka generowania raportów kasowych;- nauka obslugi klienta na sali i w barze;- wydawanie potraw;- utrzymywanie lokalu w czystości;- nauka obsługi terminala płatnego;- nauka...

Więcej informacji
03 Września 2023

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Miejsce pracy: małopolskie / Bolesław

Przygotowanie (polerowanie) sztućców, szkła, porcelany oraz naczyń do wydawania potraw i napojów, nakrywanie stołów; przyjmowanie i rejestrowanie zamówień od klientów; pobieranie potraw i napojów z kuchni i bufetów oraz serwowanie potraw i napojów...

Więcej informacji