Kierowca cysterny C+E / ADR

SIEGER Personaldienstleistungen GmbH

 to rzetelna rodzinna firma współpracująca z solidnymi i sprawdzonymi partnerami.

Obecnie poszukujemy odpowiedzialnych i zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Miejsce pracy: Niemcy / Stuttgart

Opis stanowiska:
  • Praca kierowcy cysterny w systemie 12-godzinnym (2-zmianowym, codzienny powrót do bazy).
Obowiązki:
  • Transport paliw płynnych
  • Samodzielny załadunek i rozładunek pojazdów
Wymagania:
  • Komunikatywny niemiecki
  • Prawo jazdy kat. B, C+E
  • Uprawnienia ADR rozszerzone (cysterny)
  • Gotowość do pracy zmianowej, również w niedziele i święta
Oferujemy:
  • Atrakcyjne, wypłacane regularnie zarobki
  • Możliwość zakwaterowania
  • Szkolenie przygotowujące
  • System 4/1
  • Możliwość pobierania niemieckiego zasiłku na dziecko
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, ubezpieczenie społeczne, możliwość zdobycia niemieckiej emerytury, płacę ustaloną na warunkach niemieckich
  • Umowa na czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie: 14 - 20 tys. zł
  • Do 42 dni płatnego urlopu