Kierowca - kurier

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Kierowca - kurier
Miejsce pracy: Jaworzno
Numer: StPr/22/1249
OBOWIĄZKI:

załadunek samochodu, rozładunek, przewóz przesyłek do miejsca docelowego, praca w siedzibie pracodawcy oraz na terenie województwa śląskiego

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie,

Miejsce pracy:

Jaworzno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Podobne oferty

08 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Miejsce pracy: śląskie / Piekary Śląskie

odbiór i dowóz towarów z hurtownii na magazyn; dokonywanie zakupów bieżących oraz dowóz ich do siedziby spółki; rozładunek dostaw; prawidłowe składowanie towarów w magazynie; dbanie o właściwy obieg dokumentów Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Więcej informacji
08 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Miejsce pracy: lubelskie / Rudy

nadzór rozładunku, załadunku, zabezpieczenie towaru, przygotowanie pojazdu, bezpieczny przewóz materiałów, przewóz pracowników Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Uprawnienia: prawo jazdy kat. B Wymagania inne: praca pod presją czasu, dobra...

Więcej informacji
06 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Miejsce pracy: śląskie / Tychy

Dostawa posiłków do klientów. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B Wymagania inne: Wykształcenie bez znaczeia, prawo jazdy kat. B.

Więcej informacji