Kierowca samochodu ciężarowego do 3,5t

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Kierowca samochodu ciężarowego do 3,5t
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/22/0649
OBOWIĄZKI:

Kierownie pojazdem do 3,5t, praca na terenie Polski

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Bytom


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Podobne oferty

05 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Miejsce pracy: śląskie / Piekary Śląskie

odbiór i dowóz towarów z hurtownii na magazyn; dokonywanie zakupów bieżących oraz dowóz ich do siedziby spółki; rozładunek dostaw; prawidłowe składowanie towarów w magazynie; dbanie o właściwy obieg dokumentów Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Więcej informacji
30 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Miejsce pracy: małopolskie / Bolesław

transport materiałów budowlanych, maszyn budowlanych, osprzętu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Więcej informacji
29 Listopada 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

Kierowanie pojazdem osobowym. Pilotaż w transporcie ponadnormatywnym.Trasy na terenie Polski, sporadycznie zagranica.Data zatrudnienia: grudzień 2022 r. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B (wymagany...

Więcej informacji