Konserwator wagonów kolejowych

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/1735
OBOWIĄZKI:
Podstawowe zadania polegają na kontroli wzrokowej wagonów kolejowych, w razie potrzeby należy przesmarować wybrane części wagonów lub też wymienić wstawki hamulcowe. Dodatkowo może wystąpić konieczność naprawy wagonu, która zostanie przeprowadzona z pozostałymi pracownikami spółki. Miejsce pracy: Tychy, ul. Turyńska 100 i według zleceń.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

Mile widziane wykształcenie zawodowe techniczne lub średnie techniczne. Uprawnienia: obowiązkowo prawo jazdy kat. B, mile widziana osoba z uprawnieniami rewidenta taboru kolejowego i znająca branżę kolejową. Mile widziane uprawnienia spawacza, ślusarza. Umiejętności ogólnotechniczne, zmysł praktyczny, umiejętności przydatne przy obsłudze wagonów.

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 20,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach