Kontroler jakości

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/24/0282
OBOWIĄZKI:
- Kontrola jakości produktu (W tym mięsa przetrwarzanego w systemie HALAL). Udzielanie informacji na temat produktów klientom z terenów Anglii oraz krajów arabskich w języku angielskim oraz arabskim.- Miejsce wykonywania pracy: Siedziba firmy Katowice + teren całej Polski.- Godziny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00 + soboty.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: arabski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wymagane wykształcenie min. podstawowe. Doświadczenie NIE jest wymagane.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach