Kontroler Jakości

Czas na DB - dołącz do zespołu DB Cargo Polska i realizuj z nami naszą misję, wizję i wartości! To dzięki naszym pracownikom jesteśmy wiodącym dostawcą usług logistycznych w Europie centralnej.
DB Cargo Polska S.A. oferuje pracę na wyżej wymienionym stanowisku w obszarze Produkcji i Utrzymania Taboru Kolejowego w Rybniku.

Opis stanowiska

  • Określanie zakresu napraw taboru kolejowego
  • Dokonywanie odbiorów międzyoperacyjnych taboru
  • Dokonywanie odbiorów części i podzespołów
  • Analiza usterkowości
  • Inicjowanie i wdrażanie usprawnień oraz nowych technologii w procesie napraw wagonów
  • Opracowywanie raportów z wykonywanych pomiarów
  • Obsługa procesu reklamacji - kontakt z klientem

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z kontrolą jakości bądź naprawą taboru
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi urządzeń oraz przyrządów kontrolno-pomiarowych
  • Znajomość zasad GD&T
  • Umiejętność obsługi komputera w tym pakietu Office
  • Dokładność, zaangażowanie, samodyscyplina, wysoka motywacja
  • Znajomość budowy i procesu napraw taboru (lokomotywy lub wagony)- mile widziane
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Atrakcyjna oferta szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Dodatkowy dzień wolny od pracy
  • Doładowanie karty przedpłaconej dwa razy w roku
  • Prywatna opieka medyczna (LUX MED)
  • Pakiet sportowy Medicover Sport
  • Wczasy pod gruszą oraz dofinansowanie do „zielonych szkół" i kolonii dla dzieci

Etapy rekrutacji:

  • Aplikacja online.
  • Rozmowa telefoniczna.
  • Spotkanie rekrutacyjne.
  • Wynik rekrutacji.
  • Witamy w DB Cargo Polska.