Kosmetyczka

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Kosmetyczka
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/23/0045
OBOWIĄZKI:
- Obsługa klientów, udzielanie informacji na temat usług, - Obsługa komputera i odbieranie połączeń telefonicznych,- Dbałość o wizerunek formy, bieżące uzupełnienia terminarza;- Czuwanie nad przebiegiem dokumentacji, sortowanie;- Wykonywanie zabiegów z zakresu depilacji laserowej po zapewnieniu przeszkolenia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

wykształcenie min. zawodowe, doświadczenie i uprawnienia nie są wymagane, zainteresowania związane z kosmetologią, otwartość na zdobywanie wiedzy i chęć samorozwoju, odpowiedzialność, dokładność, komunikatywność, wysoka kultura osobista, predyspozycje do pracy z ludźmi, umiejętność obsługi komputera, dobra organizacja,. Orzeczenie o niepełnosprawności

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 917 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach