Księgowy

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Księgowy
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/2813
OBOWIĄZKI:

Oferta stażu dla osób w szczególnej sytuacji na rynku pracy Wykształcenie średnie, spec. ekonomia, finanse i rachunkowość, obsługa urządzeń biurowych, zakres obowiązków: przygotowywanie oraz ksiągowanie dokumentów, wsparcie zespołu w codziennych zadaniach, zapoznanie się z obiegiem dokumentów, jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach