Księgowy(staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/23/0073
OBOWIĄZKI:
osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Podobne oferty

02 Lutego 2023

Przedsiębiorstwo: Raven PL Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Opis stanowiska: Księgowanie faktur, dokumentów księgowych, wyciągów bankowych Kontrolowanie poprawności danych dokumentów księgowych i podatkowych Przeprowadzanie inwentaryzacji kont, uzgadnianie kont Uczestniczenie w procesie zamykania miesiąca i roku...

Więcej informacji
01 Lutego 2023

Przedsiębiorstwo: Eurofins GSC Poland sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Your responsibilities OtC department: Perform the end-to-end OtC processes that may include accounting documents processing, bank statement booking, cash allocation, dunning AR accounting processes for legal entities being under responsibility Consolidation and...

Your responsibilities In the PtP department: processing invoices, employee expenses and credit card statements, handling supplier queries and payments, cleansing supplier balances (aged creditors and debit balances). For German scope – also intercompany...