Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu
Kucharz
Miejsce pracy: Bytom
Numer: StPr/22/1037
OBOWIĄZKI:

sporządzanie potraw kuchni ukraińskiej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Wymagania: podstawowe/zawodowe, pożądana znajomość kuchni ukraińskiej.

Miejsce pracy:

Bytom


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Podobne oferty

20 Września 2022

Przedsiębiorstwo: Hotel Natura Residence **** Business & SPA

Miejsce pracy: śląskie / Siewierz

Umiejętność organizacji pracy własnej. Umiejętność pracy w zespole. Kreatywność, duże zaangażowanie i wysoka kultura osobista. Łatwość nawiązywania kontaktów. Wysoka jakość pracy (terminowość, dokładność, staranność). Dyspozycyjność....

Więcej informacji
18 Września 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Miejsce pracy: śląskie / Chorzów

gotowanie posiłki dla dzieci, sporządzanie zakupów, ustalanie jadłospisu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: kucharz Uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska Uprawnienia: doświadczenie w zbiorowym żywienu

Więcej informacji
02 Września 2022

Przedsiębiorstwo: Hotel Zamek Lubliniec Sp zo.o.

Miejsce pracy: śląskie / Lubliniec

doświadczenie w zawodzie zamiłowanie i pasja do gotowania gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w weekendy

Więcej informacji