Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Kucharz
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/1218
OBOWIĄZKI:
prezentacja potraw w formie bufetowej zgodnie ze standardami, przygotowywanie dań zgodnie z obowiązującymi standardami, racjonalne gospodarowanie towarem, minimalizowanie, dbanie o odpowiednią estetykę potraw, utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy, praca w godzinach: 10.00-18.00, 12.00-20.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie, mile widziana książeczka sanepidu, mile widziana znajomość języka obcego

Miejsce pracy:

Mysłowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu