Lakiernik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Lakiernik samochodowy
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/24/0020
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie remontów i renowacji powierzchni nadwozi samochodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Podobne oferty

20 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Miejsce pracy: śląskie / Piekary Śląskie

Lakierowanie powierzchni nadwozi samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: świadectwo czeladnicze zawodu mile widziane, możliwość przyuczenia do zawodu. Doświadczenie nie jest wymagane

Więcej informacji
20 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Miejsce pracy: śląskie / Piekary Śląskie

Przeprowadzanie remontów i renowacji powierzchni nadwozi samochodowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: mile widziane doświadczenie zawodowe

Więcej informacji
16 Lutego 2024

Przedsiębiorstwo: Salony Kanclerz

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się m.in. przygotowywaniem elementów karoserii do lakierowania poprzez użycie odpowiednich narzędzi oraz środków, według najwyższych standardów, lakierowaniem oraz kontrolą jakości lakierowanych elementów. Nasze...

Więcej informacji