Lakiernik samochodowy

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Lakiernik samochodowy
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/24/0020
OBOWIĄZKI:
Przeprowadzanie remontów i renowacji powierzchni nadwozi samochodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Podobne oferty

24 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Salony Kanclerz

Miejsce pracy: śląskie / Ruda Śląska

Osoba na tym stanowisku będzie zajmować się m.in. przygotowywaniem elementów karoserii do lakierowania poprzez użycie odpowiednich narzędzi oraz środków, według najwyższych standardów, lakierowaniem oraz kontrolą jakości lakierowanych elementów. Nasze...

Więcej informacji
21 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

obróbka płyt meblowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: staranność, dokładność

Więcej informacji
01 Maja 2024

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Miejsce pracy: śląskie / Sosnowiec

obróbka płyt meblowych Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: staranność, dokładność

Więcej informacji