Magazynier - kierowca

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Magazynier - kierowca
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/23/0077
OBOWIĄZKI:
Wymagane prawo jazdy kat. B, mile widziana kat. C. Zakres obowiązków: praca na magazynie, rozwożenie towaru. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt osobisty i telefoniczny z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:

Rybnik


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Podobne oferty

26 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Miejsce pracy: śląskie / Zabrze

osoby zarejostrowane w PUP Zabrze Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Więcej informacji
26 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: ManpowerGroup

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Zadania: Przepakowywanie materiału Transport materiału na linii Segregacja materiału zgodnie ze specyfikacją Dbanie o porządek w miejscu pracy Przestrzeganie przepisów BHP obowiązujących w miejscu pracy Wymagania: Zatrudniamy również osoby bez...

Więcej informacji
26 Stycznia 2023

Przedsiębiorstwo: ERG S.A.

Miejsce pracy: śląskie / Dąbrowa Górnicza

OBOWIĄZKI: obsługa wózka widłowego odbiór wyrobów z produkcji prace w gospodarce paletowej lokowanie wyrobu na magazynie WYMAGANIA: wykształcenie min. zawodowe uprawnienia do obsługi wózków widłowych- wydane przez Urząd Dozoru Technicznego dobra...

Więcej informacji