Magazynier / Operator wózka widłowego

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Miejsce pracy: Chorzów
Zakres obowiązków
  • praca na magazynie wysokiego składowania
  • obsługa wózka widłowego polegająca na sprawnym rozładunku i załadunku
  • zapewnienie porządku w magazynie
  • administracja gospodarką magazynową
Wymagania
  • posiadanie uprawnień na prowadzenie wózków widłowych
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
Pracodawca oferuje
  • praca w godzinach 7-18
  • umowę o pracę
  • bony świąteczne
  • płatny program poleceń pracowniczych
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • ubezpieczenie grupowe
  • "wczasy pod gruszą"
  • imprezy okolicznościowe