Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie
Magazynier
Miejsce pracy: Chrzanów
Numer: StPr/22/1299
OBOWIĄZKI:
kompletowanie i przygotowywanie towaru do wysyłki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne
Uprawnienia: KSIĄŻECZKA SANEPIDOWSKA


Wymagania inne:

łatwość uczenia się

Miejsce pracy:

Chrzanów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Podobne oferty

05 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Tubes International Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Typ zatrudnienia: Umowa o pracę Opis stanowiska: obsługa magazynu : przyjęcia, wydania towaru, dostawy towaru do klienta, praca z dokumentacją magazynową. Wymagania: preferowane wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe, prawo jazdy kategorii B (czynne),...

Więcej informacji
05 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Amazon

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Informacje podstawowe Cały etat – 40 godzin, 4 dni w tygodniu Praca w systemie zmianowym – dzień i noc Wynagrodzenie do 27,6 zł/godz. brutto, uwzględniając premię uzależnioną od indywidualnej frekwencji oraz wyników zespołu* dodatek za pracę w...

Więcej informacji
04 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Forma zatrudnienia: umowa o pracę pełny etat Zadania: profesjonalna obsługa Klienta przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu przygotowywanie zamówień dla Klientów rozładunek i załadunek towarów posługiwanie się przyjętym w magazynie systemem...

Więcej informacji