Magazynier

Ogłoszenie numer: 8969095, z dnia 2024-04-26

Jesteśmy wiodącą na rynku FMCG hurtownią  produktów spozywczych.

Magazynier

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • wydawanie towarów na magazynie
  • przygotowanie wysyłek zgodnie z zamówieniem
  • konfekcjonowanie i przygotowanie towaru według specyfikacji załadunkowych
  • obsługa urządzeń magazynowych (skaner, waga, wózek paletowy)
  • dbanie o porządek na magazynie oraz bezpieczeństwo powierzonego towaru

Wymagania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • doświadczenie w przygotowywaniu i komplementacji zleceń w magazynie
  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych
  • odpowiedzialność, sumienność, dokładność, punktualność
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / zlecenie
  • zawsze pozytywny i pomocny kierownik magazynu
  • dobra kawa i dawka pozytywnej energii
  • przeszkolenie na stanowisku pracy