Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Magazynier
Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Numer: StPr/22/1178
OBOWIĄZKI:
praca w magazynie wewnętrznym firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera


Wymagania dodatkowe:

Zawód: Magazynier

Miejsce pracy:

Tarnowskie Góry


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach

Podobne oferty

05 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

Miejsce pracy: małopolskie / Chrzanów

kompletowanie towaru według specyfikacji, rozładunek i załadunek surowca Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania dodatkowe: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne: łatwość uczenia się, energia i zapał do pracy, książeczka...

Więcej informacji
05 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Tubes International Sp. z o.o.

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Typ zatrudnienia: Umowa o pracę Opis stanowiska: obsługa magazynu : przyjęcia, wydania towaru, dostawy towaru do klienta, praca z dokumentacją magazynową. Wymagania: preferowane wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe, prawo jazdy kategorii B (czynne),...

Więcej informacji
05 Grudnia 2022

Przedsiębiorstwo: Amazon

Miejsce pracy: śląskie / Gliwice

Informacje podstawowe Cały etat – 40 godzin, 4 dni w tygodniu Praca w systemie zmianowym – dzień i noc Wynagrodzenie do 27,6 zł/godz. brutto, uwzględniając premię uzależnioną od indywidualnej frekwencji oraz wyników zespołu* dodatek za pracę w...

Więcej informacji