Magazynier

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej
Magazynier
Miejsce pracy: Ruda Śląska
Numer: StPr/22/1120
OBOWIĄZKI:

- załadunek i rozładunek produktów, surowców, opakowań; - weryfikacja dokumentów dostaw pod kątem zgodności ilościowej i jakościowej; - wprowadzenie danych o wydaniach i przyjęciach towarów do systemu informatycznego; - współpraca z działami: produkcji, zakupów, logistyki; - utrzymanie magazynu w należytym porządku;

WARUNKI PRACY:

Wymagania inne:

UPRAWNIENIA DO OBSŁUGI WÓZKÓW WIDŁOWYCH (UDT)

Miejsce pracy:

Ruda Śląska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej