Masażysta / masażystka

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/1278
OBOWIĄZKI:

Świadczyć będzie usługi w zakresie masażu, wykonywać będzie masaże medyczne, sportowe, kosmetyczne i profilaktyczne. Będzie prowadzić działalność profilaktyczną, popularyzującą zachowania prozdrowotne. Mycie, dezynfekcja i sterylizacja przy użyciu odpowiednich metod i urządzeń oraz prowadzenie odpowiedniej dokumentacji medycznej pacjentów. Praca w godzinach: 9-17, 13-21.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

ukończony kurs I stopnia masażu klasycznego

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu